Δημόσια έργα
Η εταιρεία μας “ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΤΕ” εδώ και χρόνια έχει εκτελέσει πολλά μικρά και μεγάλα δημόσια έργα σε όλη την Θράκη. Διαθέτουμε μηχανήματα που μας δίνουν τη δυνατότητα να αναλάβουμε και να εκτελέσουμε επιτυχώς οποιοδήποτε δημόσιο έργο με υπευθυνότητα και συνέπεια.
Αναλαμβάνουμε:
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
και χωματουργικές εργασίες πάσης φύσεως σε όλη την Θράκη.
|
![]() |
Ανταποκρινόμαστε άμεσα και με επαγγελματισμό σε κάθε μικρή ή μεγάλη χωματουργική εργασία μας ζητηθεί σε όλη την Θράκη.
|
|